Grinnitour cestovní agentura Plzeň

Informace na cesty

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Jízdenky do zahraničí

Rakouské a Slovinské dálniční známky (2019)

Letenky

Ticketportal, Ticket-art, Plzeňská vstupenka

Parkování u letiště

Fotogalerie z cest

Víza

ID: 947921

POD PRALESEM - Zátoň - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 13.06. (Ne) - 15.06. (Út) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 1 640 Kč

Stravování
Bez stravy
UBYTOVÁNÍ
2 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. 2 - lůžkový pokoj je možný s dětskou přistýlkou. U 4 lůžkového pokoje nejsou povolena neobsazená lůžka. V 1. patře jsou 4 - lůžkové pokoje, ve 2. patře 2- lůžkové pokoje. Pokoje nemají balkony.
VYBAVENÍ
restaurace, bar, venkovní posezení, dětské hřiště, dětský koutek, dětská horolezecká stěna, zahrada, stolní tenis, trampolína, pískoviště, houpačka, plastová odrážedla, líný tenis.
STRAVA
Polopenze - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLETY - BOUBÍNSKÝ PRALES - 3 km pěšky od penzionu, na vrcholu nová rozhledna. Národní přírodní rezervace (od roku 1992) prvořadého významu s několika značenými turistickými trasami. - ADRENALIN-LIBIN - lanové centrum, včetně překážek pro děti od 2 let. U areálu na vrcholu Libína rozhledna (34 km). - STOŽECKÁ KAPLE - významné poutní místo, možno na kole či pěšky. - STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ v Bavorském lese (42 km) - dřevěná rozhledna ve tvaru vejce napojená na stezku vedoucí ve výšce vrcholků stromů, bezpečná pro děti a pohodlně sjízdná kočárkem. Přístupné i v zimě. Z tohoto areálu je to kousek pěšky do přírodní zoo, kde lze v rozsáhlých oborách spatřit zvířata. - "Šumavské léto s párou" - Již od roku 1993 se totiž v rámci "Šumavského léta s párou" konají vždy od počátku července do začátku září jízdy nostalgických vlaků s parní lokomotivou řady 310, zvanou "kafemlejnek", nejkrásnějšími partiemi Šumavy. Policie Modrava je velmi úspěšný televizní seriál současnosti. Jednotlivé příběhy odkrývají kouzelná zákoutí Šumavy a nepřímo tím lákají k návštěvě mnoho nových turistů. Pojďte se podívat do míst, která Vám budou povědomá z televizní obrazovky.
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel nepřijímá žádné platby platebními kartami.
DÍTĚ
Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
KOUPÁNÍ
Aquapark Karoli WALDKIRCHEN v Německu (cca 40 km) - aquapark láká slanou vodou, masážními tryskami, venkovním bazénem příjemnými odpočinkovými zónami. Moderní prosklená stavba navozuje atmosféru Středomoří. Všechny bazény v mediteraneu jsou naplněny termální slanou vodou. Teplota vody kolem 34 stupňů zaručuje naprostou relaxaci. Venkovní bazén - sklouzněte se po široké skluzavce do solárně ohřívaného velkého plaveckého bazénu, nebo si odpočiňte v teplém bazénku s vodopádem a kanálem s proudící vodou. Sauna - různé vůně jako lemongrass nebo eukalyptus zajišťují v temné žulové parní jeskyni příjemné uvolnění při 45 stupních a téměř stoprocentní vlhkosti vzduchu.
PARKOVÁNÍ
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
100 Kč/den
POLOHA
Rodinný penzion se nachází uprostřed panenské přírody v obci Zátoň, pod Boubínským pralesem. Boubínský prales je unikátní přírodní rezervace v samém srdci Šumavy. Nedotčená příroda s přirozeným vývojem bez zásahu člověka. Je to ideální místo pro poznávání krás Šumavy.
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. 4 do Horní Vltavice, zde odbočit vlevo do Zátoně, penzion leží vlevo u odbočky na Lenoru. Parkování u penzionu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Vimperku směr Strážný, autobusová zastávka Lenora-Zátoň cca 300 m od penzionu.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem ze Strakonic směrem Volar, vlaková zastávka Zátoň cca 1,5 km od penzionu
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 7=6 platí pro rekreační pobyt v termínech 5.4. - 1.11.2021. SLEVA 10% za včasné knihování 60 a více dní před nástupem platí pro rekreační pobyt a Pár dnů pod Boubínem v termínech 5.4. - 1.11.2021
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT Ubytování s polopenzí - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert). BONUSY ZDARMA - parkování - úschova kol - dětský koutek a hřiště, trampolína, stolní tenis - Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
SENIOR POBYT od 60 let (8 dní/7 nocí, nástup libovolný) V termínech 5.4.- 27.6. a 29.8. -1.11.21 - 7x ubytování s polopenzí - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert). BONUSY ZDARMA - parkování - úschova kol - Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
PÁR DNŮ POD BOUBÍNEM (5 dní/4 noci, nástup libovolný) V termínech 5.4.- 27.6. a 29.8. -1.11.21 - 4x ubytování s polopenzí - snídaně formou studeného bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod, dezert). BONUSY ZDARMA - parkování - úschova kol - dětský koutek a hřiště, trampolína, stolní tenis - Wi-Fi
LYŽOVÁNÍ
SKI AREÁL KUBOVA HUŤ - 2 lyžařské vleky typu POMA o délce až 550 m v nadmořské výšce 1030 m a dětský lyžařský vlek. V areálu "STŘECHA" jsou sjezdové tratě pro méně náročné lyžaře, osvětlená sjezdovka s nočním provozem. V místě řada upravovaných i neupravovaných běžeckých tratí s napojením na lyžařskou magistrálu. LYŽAŘSKÁ ŠKOLA SKI AREÁLU KUBOVA HUŤ - vedle výuky sjezdového lyžování vyučujÍ i snowboarding a běžkové lyžování. Škola disponuje vlastním dětským vlekem a hřištěm, ski areál pak upravovanými sjezdovými tratěmi, běžkařskými stopami a je bezpochyby ideálním místem pro zábavu a odpočinek. V době výuky zajišťují i přednostní odbavení na vleku tak, aby byl čas jejich lekce maximálně využit. V areálu je celosezónně denně otevřena PŮJČOVNA LYŽÍ A SNOWBOARDŮ, kde je možné zapůjčení kompletní lyžařské i snowboardové výstroje. Lyžařský areál Horní Vltavice „Nad Kovárnou“ (3,5 km) je lyžařské středisko nabízející ideální podmínky rodinám s dětmi, začínajícím lyžařům snowboardistům a lyžařským výcvikům, dobře si na hlavní sjezdovce zalyžují i náročnější lyžaři. Malým dětem nabízí středisko výcvik zkušenými instruktory v lyžařské škole. Nachází v nadmořské výšce 810 m – 900 m na okraji Horní Vltavice na severním svahu nad údolím Teplé Vltavy těsně u silnice I/4 Praha - Passau.
CELKOVÁ KAPACITA
32 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
20 Kč/osoba/den
AKČNÍ NABÍDKA
SLEVA 10% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem
PROČ K NÁM ?
Proč penzion Pod Pralesem Zátoň: - rodinný penzion na úpatí Boubínského pralesa - přátelský k dětem všeho věku
05.04. (Po) - 07.04. (St) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-1 640 Kč
Vybrat termín
05.04. (Po) - 08.04. (Čt) 2021 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-2 460 Kč
Vybrat termín
05.04. (Po) - 09.04. (Pá) 2021 - 5 dní, 4 noci
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-3 280 Kč
Vybrat termín
05.04. (Po) - 10.04. (So) 2021 - 6 dní, 5 nocí
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-4 100 Kč
Vybrat termín
05.04. (Po) - 11.04. (Ne) 2021 - 7 dní, 6 nocí
Dospělý na lůžku další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-4 920 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoZátoň
HotelPOD PRALESEM - Zátoň - REKREAČNÍ POBYT
Dospělý na lůžku
Termín13.06.2021 - 15.06.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117

Registrace

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

POZOR ZMĚNA PROVOZOVNY- NYNÍ NA POLIKLINICE V PLZNI-DOUBRAVCE MASARYKOVA 62

  POZOR ZMĚNA PROVOZOVNY
    IV. POLIKLINIKA - PŘÍZEMÍ
       V PLZNI - DOUBRAVCE      
            MASARYKOVA 62

Odběr novinek

Amerika

Německé a rakouské CK

Poznávací zájezdy

Lyžařské zájezdy

Zájezdy pro seniory

Turistika a sportovní zájezdy

Lázně a Wellness

Vytvářím objednávku...