Grinnitour cestovní agentura Plzeň

Informace na cesty

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Jízdenky do zahraničí

Rakouské a Slovinské dálniční známky (2019)

Letenky

Ticketportal, Ticket-art, Plzeňská vstupenka

Parkování u letiště

Fotogalerie z cest

Víza

ID: 727888

Víkend v Budapešti ***

Termín: 26.09. (So) - 27.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 1 890 Kč

Popis zájezdu
Vydejte se s námi poznat město plné historických památek. Moderní živá metropole na Dunaji  nadchne každého návštěvníka nezapomenutelnou atmosférou hlavního města s množstvím kulturních objektů, historických staveb, zelených městských parků a termálních koupališť k relaxaci a odpočinku. Také ochutnávka  místních  vyhlášených specialit přispěje k nevšednímu zážitku. Jak probíhá cesta autobusem:Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná v brzkých ranních hodinách a končí v Hodoníně kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.Program:1. den: zastávka na Gellertově vrchu u Citadely, přejezd na stranu Pešti, návštěva centrální budapešťské tržnice, možnost nakoupit čabajky, koření, suvenýry, sýry, případně můžete i poobědvat. Procházka ulicí Váci (Váci utca), na náměstí Vörösmarty tér (krátké volno), v případě zájmu je možné zajít ke kostelu sv. Štěpána, k Parlamentu, k Židovské synagoze. První den je možné zakončit plavbou po Dunaji. Město bude krásně osvětleno a nabídne nevšední výhledy z lodní paluby. Možnost večeře v některé z restaurací, přejezd na ubytování.2. den: Snídaně, návštěva hradního vrchu (Budínský hrad, Matyášův chrám, Rybářské bašty, pro zájemce Labyrint), přejezd k Náměstí Milénia. Návštěva proslulých Szechenyiho lázní, koupání, nebo individuální program, (možnost návštěvy Vidámparku s mnoha atrakcemi pro malé i velké) v podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z Brna, Hodonína, Kyjova a Břeclavi – 1x ubytování v hotelu v centru Budapešti ve dvou až třílůžkových pokojích, snídaně, služby průvodce.Cena nezahrnuje:Nástupní místo Ostrava a Frýdek- Místek 400 Kč na vyžádání (bude realizováno při minimálním počtu 6 osob), příplatky za nástupní místa: Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště, Otrokovice a Hulín 150 Kč, Přerov 200 Kč, Olomouc 250 Kč, vstupné, večerní plavba po Dunaji, pojištění Uniqa (základní zdravotní a úrazové, typ L5 v ceně 18 Kč/os./den). 
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, ubytování na 1 noc, 1 x snídani, služby průvodce.
Cena nezahrnuje
vstupy (není-li v popisu uvedeno jinak), pojištění, nástupní místo. Minimální počet účastníků z jednotlivých nástupních míst je 6 osob. Při nižším počtu nemusí být nástupní místo realizováno.
Odjezdy
Hodonín
Uherské Hradiště
Hulín
Kyjov
Břeclav
Otrokovice
Brno
Frýdek - Místek
Olomouc
Přerov
Prostějov
Ostrava
Poznámka
Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.
26.09. (So) - 27.09. (Ne) 2020 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj 2+0 - Osoba na pevném lůžku
Snídaně
Autobus
-1 890 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoVíkend v Budapešti
HotelVíkend v Budapešti
Pokoj 2+0 - Osoba na pevném lůžku
Termín26.09.2020 - 27.09.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: KM Travel - Tvarbet Moravia, a.s. IČO: 13690558

Registrace

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Odběr novinek

Amerika

Německé a rakouské CK

Poznávací zájezdy

Lyžařské zájezdy

Zájezdy pro seniory

Turistika a sportovní zájezdy

Lázně a Wellness

Vytvářím objednávku...